درباره ما

دگرگونیهای سریع و شگرف در عرصه تکنولوژی جهانی ضرورت همسویی و همگامی در این زمینه را برای صنایع کشور امری بدیهی مینماید . امروزه پژوهش ، فناوری ، نوآوری وبهینه سازی مستمر محصولات با کیفیت کلید طلایی کسب اعتماد سفارش دهندگان محترم و راهیابی به بازارها تلقی می گردد.

 کارخانه چراغگردان پیام نور کوشش فراوان داشته تا در کلیه فرآیندهای طراحی و تولید از عوامل مختلفی چون مهندسین و کارشناسان کارآزموده و متخصصین توانمند کنترل کیفیت ، تحقیق و توسعه محصول و ... استفاده نماید تا محصولی از هر حیث کار آمد و اطمینان بخش به مشتریان عرضه نماید . 

کارخانه چراغ گردان پیام نور مفتخر است به عنوان اولین تولید کننده چراغ گردان های LED در ایران پس از دو دهه شرکت در نمایشگاه های مختلف داخلی و خارجی و تولید محصولاتی با کیفیت بی نظیر تحت سیستم استاندارد کنترل کیفیت بین المللی ایزو ۹۰۰۱ هم اکنون  با بیش از 2۰۰ مدل محـصول تولیـدی خود دیگر عرضه کنندگان داخلی را در تنوع محصول و کیفیت پشت سر گذاشته و علاوه بر تامین نیاز کشور چشم انداز صادراتی مطلوبی را در کشورهای خاورمیـانه و آمریکای جنوبی برای این قبیل محصولات کشـور عزیزمان فراهم نموده است 

کارخانه چراغ گردان پیام نور هم اکنون با تولید انواع چراغگردانها  و آژیرهای قابل  نصب بر روی انواع خودرهای نظامی ، انتظامی ، امدادی ، امنیتی ، اورژانس و آتشنشانی در پروژهای بزرگ تجهیز این نوع خودروهای سواری و کامیون و کامیونت سهم بزرگی در خودکفایی کشور عزیزمان در این زمینه داشته است و همچنان در حال توسعه و گسترش است.

امید است همچنان مانند گذشته کارخانه چراغ گردان پیام نور افتخار همراهی همکاری با تمامی نیروهای نظامی – انتظامی – امنیتی و امدادی و همچنین تمامی شرکتها و ادارات و نهادهای دولتی و شرکتهای  خصوصی را داشته باشد و مجموعه‌ای از با کیفیت ترین محصولات چراغگردان های تکی و پلیسی و آژیرو آمپیلیفایر با استانداردهای روز جهانی برای مشتریان خود فراهم نماید.